• 0
kouroshvv

رفع ارورها و مشکلات

سوال

با سلام . اپدیت بازی بنده 1.36 هست . این fivereborn دهن منو سرویس کرد نیومد بالا . حتی cache رو دانلود کردم ریختم تو پوشه بازم این ارور رو داد . خواهشا زود راهنماییم کنید . دهن ما واسه ی انلاین بازی کردن سرویس شد .

همش ارور update cache رو میزنه . دو تا فایل cache رو از همین سایت دانلود کردم  ولی فایل دومش خراب بود درست حسابی استخراج نمیشد بازم ب زور استخراج کردم بازم ارور میده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0
در در 2 مرداد 1396 در 13:35، kouroshvv گفته است :

با سلام . اقا مشکل اپدیتای من حل شد . تنها چیزی که مونده اینه که موقعی که  فایو ام رو باز میکنم میگه یوزر پس سوشیال کلوبی رو بده بهش که میدم (اکانت ساختم ) میگه فعال نیست یه همچین چیزی . چیکار کنم ؟ باید اکنت بخرم برای نسخه PC ??????? 

و یک مشکل دیگه  اینه که موقعی که رو ایکون بازی کلیک میکنم وارد بازی میشه اون پایین زده اپدیت ورژن 1.40 و انلاین منتها با ارور(has stop working )میپره بیرون . قبلا درست بود الان ایجور شده 

سلام درود
توی آموزش کاملا توضیح داده شده که برای وارد شدن به FiveM اکانت رسمی تیم را وارد کنید،به این تاپیک مراجعه کنید و اکانت را وارد کنید

در مورد چگونی آفلاین بازی کردن هم به این تاپیک مراجعه کنید

لینک به ارسال
  • 0
در 26 دقیقه قبل، kouroshvv گفته است :

با سلام . اپدیت بازی بنده 1.36 هست . این fivereborn دهن منو سرویس کرد نیومد بالا . حتی cache رو دانلود کردم ریختم تو پوشه بازم این ارور رو داد . خواهشا زود راهنماییم کنید . دهن ما واسه ی انلاین بازی کردن سرویس شد .

همش ارور update cache رو میزنه . دو تا فایل cache رو از همین سایت دانلود کردم  ولی فایل دومش خراب بود درست حسابی استخراج نمیشد بازم ب زور استخراج کردم بازم ارور میده

سلام درود
اول از همه لطفا آرامش خودتون رو حفظ کنید
به این تاپیک مراجعه کنید و آپدیت های مورد نیاز را دریافت کنید

پسند شده توسط kouroshvv

لینک به ارسال
  • 0

با سلام . با تشکر 

بنده به تاپیک سر زدم و موقعی که GTA_V_Launcher_1_0_1103_2.exe  اینو دانلود کردم موقع اجرا ارور داد و گفت که اصلا بازی GTAV نصب نیست :mellow: .

لینک به ارسال
  • 0
در در 24 تیر 1396 در 22:55، kouroshvv گفته است :

با سلام . با تشکر 

بنده به تاپیک سر زدم و موقعی که GTA_V_Launcher_1_0_1103_2.exe  اینو دانلود کردم موقع اجرا ارور داد و گفت که اصلا بازی GTAV نصب نیست :mellow: .

این فایل رو دانلود کنید و به پوشه root بازیتون بریزید ( منظور از ROOT پوشه اصلی بازی میباشد)
با notepad بازش کنید و آدرس بازیتون رو بدید سپس فایل دانلود را  Run as Administrator کنید

لینک به ارسال
  • 0

من خیلی واسه انلاین بازی کردن GTA اذیت شدم دیگه خسته شدم . فایده ای داره مراحل بالا رو انجام بدم ؟ ارور cache دیگه نمیاد واسه fiveM . شما خودت انلاین بازی میکنی ؟ 

لینک به ارسال
  • 0

معلومه میکنم.روش هایی که میگیم رو اول خودمون یه دور میریم.مشکل داشت که نمیذاشتیم.

لینک به ارسال
  • 0
در در 24 تیر 1396 در 18:00، مصطفی خانی پور گفته است :

سلام درود
اول از همه لطفا آرامش خودتون رو حفظ کنید
به این تاپیک مراجعه کنید و آپدیت های مورد نیاز را دریافت کنید

با سلام . اقا مشکل اپدیتای من حل شد . تنها چیزی که مونده اینه که موقعی که  فایو ام رو باز میکنم میگه یوزر پس سوشیال کلوبی رو بده بهش که میدم (اکانت ساختم ) میگه فعال نیست یه همچین چیزی . چیکار کنم ؟ باید اکنت بخرم برای نسخه PC ??????? 

و یک مشکل دیگه  اینه که موقعی که رو ایکون بازی کلیک میکنم وارد بازی میشه اون پایین زده اپدیت ورژن 1.40 و انلاین منتها با ارور(has stop working )میپره بیرون . قبلا درست بود الان ایجور شده 

لینک به ارسال
  • 0
در در 25 تیر 1396 در 14:35، omid-joker گفته است :

معلومه میکنم.روش هایی که میگیم رو اول خودمون یه دور میریم.مشکل داشت که نمیذاشتیم.

سلام. میشه در مورد مود و کد تقلب و ی سرور ایرانی خوب کمک کنی. سرور این سایتو سرچ که میزنم جستجو میشه ولی نتیجه ای نشون نمیده 

لینک به ارسال
  • 0

سلام دوست عزیز.همه چیز در بخش تالار ها در انجمن سایت موجود است.

در مورد مود و کد تقلب هم به لینک زیر مراجعه کنید.

لینک به ارسال
  • 0
در در 3 مرداد 1396 در 11:50، مصطفی خانی پور گفته است :

سلام درود
توی آموزش کاملا توضیح داده شده که برای وارد شدن به FiveM اکانت رسمی تیم را وارد کنید،به این تاپیک مراجعه کنید و اکانت را وارد کنید

در مورد چگونی آفلاین بازی کردن هم به این تاپیک مراجعه کنید

سلام . اگر میشه ای پی سرور رو بهم بدین . منظور شماره هست . با تشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری